Alle lessen & workshops van 11-08-2022 tot 03-11-2022

Alles tonen Paaldansles Inloopworkshop Paaldansen Strength & Stretch Pole Choreo Aerial Hoop Proefles Twerk Workout Pole condition Power & Pole Spinning Pole Paalgym (tot 14 jaar) Deep Stretch Basis technieken Aerial Yoga Buitentraining Chair Dance Workout Intermediate/gevorderde technieken


Paaldansles
donderdag 11-08-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Proefles
donderdag 11-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
donderdag 11-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 11-08-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 12-08-2022
09:00 / 10:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dana

Paaldansles
vrijdag 12-08-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Dana

Paaldansles
vrijdag 12-08-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Aerial Hoop
vrijdag 12-08-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 12-08-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Dana

Proefles
zondag 14-08-2022
bijna vol!    13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
2
Instructeur
Kunika

Aerial Hoop
dinsdag 16-08-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 16-08-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 16-08-2022
bijna vol!    19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
1
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 16-08-2022
bijna vol!    19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 16-08-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 16-08-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 16-08-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 16-08-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
woensdag 17-08-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 18-08-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
donderdag 18-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 18-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 18-08-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Paaldansles
donderdag 18-08-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 18-08-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 18-08-2022
bijna vol!    19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Maritta

Basis technieken
donderdag 18-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 18-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Yoga
donderdag 18-08-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 18-08-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 18-08-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 21-08-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 21-08-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
zondag 21-08-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 21-08-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 21-08-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Basis technieken
zondag 21-08-2022
bijna vol!    13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 21-08-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 22-08-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 22-08-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 22-08-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Spinning Pole
maandag 22-08-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 22-08-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 22-08-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 22-08-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 22-08-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 24-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 24-08-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
woensdag 24-08-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 24-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 24-08-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
woensdag 24-08-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 24-08-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
woensdag 24-08-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 25-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 25-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 25-08-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 26-08-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 26-08-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 26-08-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 26-08-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 26-08-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 26-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
dinsdag 30-08-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 30-08-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 30-08-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 30-08-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 30-08-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 30-08-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 30-08-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 30-08-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 01-09-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
donderdag 01-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 01-09-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Proefles
donderdag 01-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 01-09-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 01-09-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 01-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 01-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 01-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Yoga
donderdag 01-09-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
4
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 01-09-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 01-09-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 02-09-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 02-09-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 02-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 02-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
vrijdag 02-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 02-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 04-09-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 04-09-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
zondag 04-09-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 04-09-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 04-09-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
zondag 04-09-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 04-09-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 05-09-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 05-09-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 05-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Spinning Pole
maandag 05-09-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 05-09-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 05-09-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 05-09-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 05-09-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Aerial Hoop
dinsdag 06-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 06-09-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Proefles
dinsdag 06-09-2022
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Basis technieken
dinsdag 06-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 06-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 06-09-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 06-09-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 06-09-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 06-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
woensdag 07-09-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 07-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 07-09-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 07-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 07-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 07-09-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 07-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 08-09-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
donderdag 08-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Deep Stretch
donderdag 08-09-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Paaldansles
donderdag 08-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 08-09-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 08-09-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 08-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Basis technieken
donderdag 08-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 08-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Yoga
donderdag 08-09-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 08-09-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 08-09-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 09-09-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 09-09-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 09-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
vrijdag 09-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 09-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 09-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 11-09-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 11-09-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 11-09-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 11-09-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 11-09-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 11-09-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 11-09-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 12-09-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 12-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Paaldansles
maandag 12-09-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 12-09-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 12-09-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 12-09-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 12-09-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
maandag 12-09-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
dinsdag 13-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 13-09-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Twerk Workout
dinsdag 13-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Workshop

Basis technieken
dinsdag 13-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 13-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 13-09-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 13-09-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 13-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 13-09-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
woensdag 14-09-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 14-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 14-09-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 14-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 14-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 14-09-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 14-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 15-09-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
donderdag 15-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 15-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 15-09-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Deep Stretch
donderdag 15-09-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
donderdag 15-09-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 15-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Pole Choreo
donderdag 15-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Basis technieken
donderdag 15-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 15-09-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 15-09-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 15-09-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 16-09-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 16-09-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 16-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 16-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sofia-Eirini

Paaldansles
vrijdag 16-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 16-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 18-09-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 18-09-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
zondag 18-09-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 18-09-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 18-09-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
zondag 18-09-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 18-09-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 19-09-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 19-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Deep Stretch
maandag 19-09-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 19-09-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Spinning Pole
maandag 19-09-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 19-09-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 19-09-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
maandag 19-09-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
dinsdag 20-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 20-09-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 20-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Twerk Workout
dinsdag 20-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Workshop

Basis technieken
dinsdag 20-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 20-09-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 20-09-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 20-09-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 20-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
woensdag 21-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 21-09-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 21-09-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 21-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 21-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 21-09-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 21-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 22-09-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
donderdag 22-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 22-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Deep Stretch
donderdag 22-09-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Deep Stretch
donderdag 22-09-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
donderdag 22-09-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 22-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Basis technieken
donderdag 22-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 22-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 22-09-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 22-09-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 22-09-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 23-09-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 23-09-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 23-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 23-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 23-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 23-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 25-09-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 25-09-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 25-09-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 25-09-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 25-09-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 25-09-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 25-09-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 26-09-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 26-09-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 26-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Spinning Pole
maandag 26-09-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 26-09-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 26-09-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 26-09-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 26-09-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Aerial Hoop
dinsdag 27-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 27-09-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 27-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Basis technieken
dinsdag 27-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
dinsdag 27-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Workshop

Paaldansles
dinsdag 27-09-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 27-09-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 27-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 27-09-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
woensdag 28-09-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 28-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 28-09-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 28-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 28-09-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 28-09-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 28-09-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 29-09-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Deep Stretch
donderdag 29-09-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Proefles
donderdag 29-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 29-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 29-09-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 29-09-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 29-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 29-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 29-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Yoga
donderdag 29-09-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 29-09-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 29-09-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 30-09-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 30-09-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 30-09-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 30-09-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sofia-Eirini

Paaldansles
vrijdag 30-09-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 30-09-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 02-10-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 02-10-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 02-10-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 02-10-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 02-10-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 02-10-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 02-10-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 03-10-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 03-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Deep Stretch
maandag 03-10-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 03-10-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Spinning Pole
maandag 03-10-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 03-10-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 03-10-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
maandag 03-10-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
dinsdag 04-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Proefles
dinsdag 04-10-2022
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Basis technieken
dinsdag 04-10-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 04-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 04-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 04-10-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 04-10-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 04-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 04-10-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
woensdag 05-10-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 05-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 05-10-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 05-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 05-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 05-10-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 05-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 06-10-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
donderdag 06-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Deep Stretch
donderdag 06-10-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Paaldansles
donderdag 06-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 06-10-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
donderdag 06-10-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 06-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Basis technieken
donderdag 06-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 06-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 06-10-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 06-10-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 06-10-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 07-10-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 07-10-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 07-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 07-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sofia-Eirini

Paaldansles
vrijdag 07-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 07-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 09-10-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 09-10-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 09-10-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 09-10-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 09-10-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 09-10-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 09-10-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 10-10-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 10-10-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 10-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Paaldansles
maandag 10-10-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Spinning Pole
maandag 10-10-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 10-10-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 10-10-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 10-10-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Aerial Hoop
dinsdag 11-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 11-10-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 11-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 11-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 11-10-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 11-10-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 11-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 11-10-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
woensdag 12-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 12-10-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 12-10-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 12-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 12-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 12-10-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 12-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 13-10-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
donderdag 13-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 13-10-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Proefles
donderdag 13-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 13-10-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 13-10-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 13-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Pole Choreo
donderdag 13-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Basis technieken
donderdag 13-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 13-10-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 13-10-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 13-10-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 14-10-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 14-10-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 14-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 14-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 14-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 14-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 16-10-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 16-10-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 16-10-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 16-10-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 16-10-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 16-10-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 16-10-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
maandag 17-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Paaldansles
maandag 17-10-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 17-10-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 17-10-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Spinning Pole
maandag 17-10-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 17-10-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 17-10-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
maandag 17-10-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
dinsdag 18-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 18-10-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 18-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 18-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
dinsdag 18-10-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 18-10-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 18-10-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 18-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
woensdag 19-10-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 19-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 19-10-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 19-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 19-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 19-10-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 19-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 20-10-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
donderdag 20-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
donderdag 20-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 20-10-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Paaldansles
donderdag 20-10-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 20-10-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Proefles
donderdag 20-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Basis technieken
donderdag 20-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
donderdag 20-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 20-10-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 20-10-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 20-10-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 21-10-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 21-10-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 21-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sofia-Eirini

Paaldansles
vrijdag 21-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 21-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 21-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 23-10-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 23-10-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 23-10-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 23-10-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 23-10-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 23-10-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 23-10-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 24-10-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 24-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Paaldansles
maandag 24-10-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 24-10-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 24-10-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 24-10-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 24-10-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 24-10-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Aerial Hoop
dinsdag 25-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 25-10-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 25-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Basis technieken
dinsdag 25-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 25-10-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 25-10-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 25-10-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 25-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
woensdag 26-10-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 26-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 26-10-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 26-10-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 26-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 26-10-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 26-10-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 27-10-2022
10:15 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
donderdag 27-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 27-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Deep Stretch
donderdag 27-10-2022
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ianthe

Deep Stretch
donderdag 27-10-2022
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
donderdag 27-10-2022
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 27-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Pole Choreo
donderdag 27-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Basis technieken
donderdag 27-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Yoga
donderdag 27-10-2022
20:15 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kunika

Paaldansles
donderdag 27-10-2022
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Intermediate/gevorderde technieken
donderdag 27-10-2022
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 28-10-2022
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 28-10-2022
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 28-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 28-10-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 28-10-2022
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Spinning Pole
vrijdag 28-10-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 30-10-2022
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 30-10-2022
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 30-10-2022
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
zondag 30-10-2022
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 30-10-2022
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 30-10-2022
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Proefles
zondag 30-10-2022
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
maandag 31-10-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Phoebe May

Paaldansles
maandag 31-10-2022
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 31-10-2022
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
maandag 31-10-2022
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 31-10-2022
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Basis technieken
maandag 31-10-2022
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 31-10-2022
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
maandag 31-10-2022
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
dinsdag 01-11-2022
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 01-11-2022
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
dinsdag 01-11-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Basis technieken
dinsdag 01-11-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 01-11-2022
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 01-11-2022
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Erin

Paaldansles
dinsdag 01-11-2022
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 01-11-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Paaldansles
woensdag 02-11-2022
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Paaldansles
woensdag 02-11-2022
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 02-11-2022
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Strength & Stretch
woensdag 02-11-2022
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 02-11-2022
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Constance

Strength & Stretch
woensdag 02-11-2022
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 02-11-2022
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie