Alle lessen & workshops in Utrecht van 23-01-2020 tot 16-04-2020

Alles tonen Paaldansles Inloopworkshop Paaldansen Strength & Stretch Pole Choreo Aerial Hoop Proefles Twerk Workout Pole condition Power & Pole Spinning Pole Paalgym (tot 14 jaar) Deep Stretch Basis technieken Aerial Yoga


Paaldansles
donderdag 23-01-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 23-01-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 26-01-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 26-01-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 26-01-2020
bijna vol!    13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Laura

Paaldansles
maandag 27-01-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 27-01-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 27-01-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 28-01-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 28-01-2020
bijna vol!    19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 29-01-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 29-01-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Rhodé

Proefles
woensdag 29-01-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 30-01-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 30-01-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
zondag 02-02-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 02-02-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 02-02-2020
bijna vol!    13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 03-02-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 03-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 03-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 04-02-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 04-02-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 05-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 05-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 05-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 06-02-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 06-02-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 09-02-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 09-02-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Anneleen

Paaldansles
zondag 09-02-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Anneleen

Proefles
zondag 09-02-2020
15:30 / 17:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Melissa

Paaldansles
maandag 10-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 10-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 10-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 11-02-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 11-02-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 12-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 12-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 12-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 13-02-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 13-02-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
zondag 16-02-2020
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 16-02-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 16-02-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 17-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 17-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 17-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 18-02-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 18-02-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 19-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 19-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 19-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 20-02-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 20-02-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 23-02-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Bella

Paaldansles
zondag 23-02-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Bella

Paaldansles
maandag 24-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 24-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 24-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 25-02-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 25-02-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 26-02-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 26-02-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Proefles
woensdag 26-02-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 27-02-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 27-02-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
zondag 01-03-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 01-03-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 01-03-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
maandag 02-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 02-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 02-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 03-03-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 03-03-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 04-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 04-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 04-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 05-03-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 05-03-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Melissa

Basis technieken
zondag 08-03-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 08-03-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 08-03-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 09-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 09-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 09-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 10-03-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 10-03-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 11-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 11-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 11-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 12-03-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 12-03-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
zondag 15-03-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 15-03-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
zondag 15-03-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Proefles
zondag 15-03-2020
15:30 / 17:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Melissa

Paaldansles
maandag 16-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 16-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 16-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 17-03-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 17-03-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 18-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 18-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 18-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 19-03-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 19-03-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 22-03-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 22-03-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
zondag 22-03-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
maandag 23-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 23-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 23-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 24-03-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 24-03-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 25-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 25-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Proefles
woensdag 25-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 26-03-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
donderdag 26-03-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Basis technieken
zondag 29-03-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 29-03-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
zondag 29-03-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
maandag 30-03-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 30-03-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 30-03-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 31-03-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 31-03-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 01-04-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 01-04-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 01-04-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 02-04-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
donderdag 02-04-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Inloopworkshop Paaldansen
zaterdag 04-04-2020
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Workshop

Proefles
zondag 05-04-2020
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 05-04-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
zondag 05-04-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Katja

Paaldansles
maandag 06-04-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Power & Pole
maandag 06-04-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 06-04-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 07-04-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 07-04-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 08-04-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 08-04-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Proefles
woensdag 08-04-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
donderdag 09-04-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
donderdag 09-04-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 14-04-2020
18:15 / 19:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 14-04-2020
19:45 / 21:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
woensdag 15-04-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Strength & Stretch
woensdag 15-04-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé

Paaldansles
woensdag 15-04-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rhodé