Alle lessen & workshops in Rotterdam van 23-03-2019 tot 15-06-2019

Alles tonen Paaldansles Inloopworkshop Paaldansen Strength & Stretch Pole Choreo Aerial Hoop Proefles Twerk Workout Specialty Power & Control Spinning Pole Paalgym (tot 14 jaar) Deep Stretch Basis technieken


Proefles
zondag 24-03-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Carla

Basis technieken
zondag 24-03-2019
bijna vol!    13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Carla

Paaldansles
maandag 25-03-2019
bijna vol!    19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 25-03-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 26-03-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 26-03-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 26-03-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 27-03-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 27-03-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 27-03-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 27-03-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 28-03-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 28-03-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 28-03-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
zondag 31-03-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
zondag 31-03-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 01-04-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 01-04-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 01-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 02-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 02-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 02-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 03-04-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 03-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 03-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 03-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 04-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 04-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 04-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 04-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 05-04-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
vrijdag 05-04-2019
19:30 / 21:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Melissa

Paaldansles
zondag 07-04-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Gillian

Basis technieken
zondag 07-04-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Gillian

Aerial Hoop
maandag 08-04-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 08-04-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 08-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 09-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 09-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 09-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 10-04-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 10-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 10-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 10-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 11-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 11-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 11-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 11-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 12-04-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
zondag 14-04-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
zondag 14-04-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
zondag 14-04-2019
14:30 / 16:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 15-04-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 15-04-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 15-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 16-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 16-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 16-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 17-04-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 17-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 17-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 17-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 18-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 18-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 18-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Twerk Workout
donderdag 18-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 19-04-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
zondag 21-04-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Aerial Hoop
maandag 22-04-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 23-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 23-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 23-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
woensdag 24-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 24-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 24-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 25-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 25-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 25-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 25-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 26-04-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Inloopworkshop Paaldansen
zaterdag 27-04-2019
11:00 / 12:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Workshop

Paaldansles
zondag 28-04-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
zondag 28-04-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 29-04-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 29-04-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 29-04-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 30-04-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 30-04-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 30-04-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
woensdag 01-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 01-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 01-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 02-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 02-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 02-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 02-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 03-05-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 06-05-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 06-05-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 06-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 07-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 07-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 07-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 08-05-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 08-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 08-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 08-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 09-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 09-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 09-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Proefles
donderdag 09-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 10-05-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
zondag 12-05-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
zondag 12-05-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 13-05-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 13-05-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 13-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 14-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 14-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 14-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 15-05-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 15-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 15-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 15-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 16-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 16-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 16-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 16-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 17-05-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
zondag 19-05-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Gillian

Basis technieken
zondag 19-05-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Gillian

Aerial Hoop
maandag 20-05-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 20-05-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 20-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 21-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 21-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 21-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 22-05-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 22-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 22-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 22-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 23-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 23-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 23-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Twerk Workout
donderdag 23-05-2019
20:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 24-05-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
vrijdag 24-05-2019
19:30 / 21:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
zondag 26-05-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
zondag 26-05-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 27-05-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 27-05-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 27-05-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 28-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 28-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 28-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 29-05-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 29-05-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 29-05-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 29-05-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 31-05-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
zondag 02-06-2019
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Basis technieken
zondag 02-06-2019
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Carla

Aerial Hoop
maandag 03-06-2019
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 03-06-2019
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Deep Stretch
maandag 03-06-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 04-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 04-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 04-06-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 05-06-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 05-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 05-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 05-06-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 06-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 06-06-2019
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 06-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Proefles
donderdag 06-06-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 07-06-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Deep Stretch
maandag 10-06-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Yaella

Paaldansles
dinsdag 11-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
dinsdag 11-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 11-06-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 12-06-2019
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Tessa

Paaldansles
woensdag 12-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 12-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 12-06-2019
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 13-06-2019
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 13-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dorina

Pole Choreo
donderdag 13-06-2019
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 13-06-2019
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mariëlla

Paaldansles
vrijdag 14-06-2019
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne