Alle lessen & workshops van 28-09-2020 tot 21-12-2020

Alles tonen Paaldansles Inloopworkshop Paaldansen Strength & Stretch Pole Choreo Aerial Hoop Proefles Twerk Workout Pole condition Power & Pole Spinning Pole Paalgym (tot 14 jaar) Deep Stretch Basis technieken Aerial Yoga Buitentraining Chair Dance Workout


Paaldansles
maandag 28-09-2020
17:45 / 18:45    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 28-09-2020
bijna vol!    17:45 / 18:45    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 28-09-2020
bijna vol!    17:45 / 18:45    Rotterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 28-09-2020
bijna vol!    17:45 / 18:45    Amsterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Rianne

Basis technieken
maandag 28-09-2020
18:50 / 19:50    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 28-09-2020
18:50 / 19:50    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 28-09-2020
18:50 / 19:50    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Sanne

Deep Stretch
maandag 28-09-2020
18:50 / 19:50    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Pole condition
maandag 28-09-2020
18:50 / 19:50    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 28-09-2020
19:55 / 20:55    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 28-09-2020
19:55 / 20:55    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Proefles
maandag 28-09-2020
19:55 / 20:55    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
maandag 28-09-2020
19:55 / 20:55    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 28-09-2020
21:00 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 28-09-2020
bijna vol!    21:00 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Rianne

Spinning Pole
maandag 28-09-2020
21:00 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 28-09-2020
bijna vol!    21:00 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 29-09-2020
17:45 / 18:45    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Aerial Hoop
dinsdag 29-09-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
18:00 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Twerk Workout
dinsdag 29-09-2020
18:50 / 19:50    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
18:50 / 19:50    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
18:55 / 19:55    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
19:05 / 20:05    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
19:55 / 20:55    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 29-09-2020
19:55 / 20:55    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Strength & Stretch
dinsdag 29-09-2020
19:55 / 20:55    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
20:10 / 21:10    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Spinning Pole
dinsdag 29-09-2020
21:00 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 29-09-2020
21:00 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 29-09-2020
21:15 / 22:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Rianne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 30-09-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 30-09-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
17:45 / 18:45    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
17:45 / 18:45    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
17:45 / 18:45    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Chair Dance Workout
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 30-09-2020
18:50 / 19:50    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rosalie

Basis technieken
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Maaike

Aerial Hoop
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Twerk Workout
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Den Haag

Beschikbaar
-3
Instructeur
Marjolein

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
19:55 / 20:55    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
21:00 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
21:00 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
bijna vol!    21:00 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 30-09-2020
bijna vol!    21:00 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 01-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 01-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 01-10-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 01-10-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
-2
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 01-10-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
-2
Instructeur
Kelly

Pole Choreo
donderdag 01-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 01-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Ollii

Pole Choreo
donderdag 01-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Debbie

Deep Stretch
donderdag 01-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Proefles
donderdag 01-10-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
-2
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 01-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Twerk Workout
donderdag 01-10-2020
bijna vol!    20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Jaimy

Aerial Yoga
donderdag 01-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Proefles
donderdag 01-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
-1
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 02-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
-1
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 02-10-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 02-10-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 02-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 02-10-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 02-10-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 04-10-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
-2
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 04-10-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 04-10-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 04-10-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 04-10-2020
bijna vol!    13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 04-10-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
-2
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 04-10-2020
bijna vol!    14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 05-10-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 05-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 05-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 05-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Rianne

Aerial Hoop
maandag 05-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 05-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 05-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 05-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Rianne

Basis technieken
maandag 05-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
-3
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 05-10-2020
bijna vol!    20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 05-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 05-10-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
-1
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 05-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Basis technieken
dinsdag 06-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 06-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
-3
Instructeur
Maaike

Aerial Hoop
dinsdag 06-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
-2
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 06-10-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 06-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Twerk Workout
dinsdag 06-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 06-10-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
-2
Instructeur
Maaike

Strength & Stretch
dinsdag 06-10-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 06-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 06-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 06-10-2020
bijna vol!    20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Maaike

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 07-10-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 07-10-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paaldansles
woensdag 07-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Proefles
woensdag 07-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 07-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 07-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Aerial Hoop
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
-2
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Rosalie

Basis technieken
woensdag 07-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Proefles
woensdag 07-10-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
-3
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 07-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 07-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 08-10-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 08-10-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
-1
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 08-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Debbie

Pole Choreo
donderdag 08-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 08-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 08-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Twerk Workout
donderdag 08-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Aerial Yoga
donderdag 08-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Paaldansles
vrijdag 09-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 09-10-2020
bijna vol!    18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
3
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 09-10-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 09-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 09-10-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 09-10-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Proefles
zondag 11-10-2020
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
-3
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 11-10-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 11-10-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 11-10-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 11-10-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
zondag 11-10-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Proefles
zondag 11-10-2020
bijna vol!    14:15 / 15:45    Rotterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Jane

Basis technieken
zondag 11-10-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Debbie

Power & Pole
maandag 12-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
maandag 12-10-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
maandag 12-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rianne

Aerial Hoop
maandag 12-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 12-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 12-10-2020
bijna vol!    19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
1
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 12-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 12-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
-3
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 12-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 12-10-2020
bijna vol!    20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 12-10-2020
bijna vol!    20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 12-10-2020
bijna vol!    20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 12-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Basis technieken
dinsdag 13-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 13-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 13-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
-1
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 13-10-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 13-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Twerk Workout
dinsdag 13-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
1
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 13-10-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Laura

Strength & Stretch
dinsdag 13-10-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 13-10-2020
bijna vol!    20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
2
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 13-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 13-10-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 14-10-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 14-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marjolein

Basis technieken
woensdag 14-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 14-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Nastia

Twerk Workout
woensdag 14-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Aerial Hoop
woensdag 14-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 14-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
bijna vol!    20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 14-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 15-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 15-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 15-10-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
donderdag 15-10-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Maritta

Paaldansles
donderdag 15-10-2020
bijna vol!    19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
1
Instructeur
Kelly

Pole Choreo
donderdag 15-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Pole Choreo
donderdag 15-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Deep Stretch
donderdag 15-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Deep Stretch
donderdag 15-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Proefles
donderdag 15-10-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
-3
Instructeur
Maritta

Aerial Yoga
donderdag 15-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
4
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 15-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 15-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
donderdag 15-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
vrijdag 16-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 16-10-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 16-10-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 16-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 16-10-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 16-10-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 18-10-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 18-10-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Basis technieken
zondag 18-10-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 18-10-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
zondag 18-10-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Laura

Basis technieken
zondag 18-10-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 19-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Jane

Paaldansles
maandag 19-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 19-10-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 19-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 19-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 19-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
maandag 19-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Louise

Deep Stretch
maandag 19-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Basis technieken
maandag 19-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Jane

Pole condition
maandag 19-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 19-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Jane

Paaldansles
maandag 19-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 19-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 19-10-2020
bijna vol!    20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Eveline

Basis technieken
dinsdag 20-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 20-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 20-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 20-10-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 20-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Twerk Workout
dinsdag 20-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
4
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 20-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Laura

Strength & Stretch
dinsdag 20-10-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 20-10-2020
bijna vol!    20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 20-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 20-10-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 21-10-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 21-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 21-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 21-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 21-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
4
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 21-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Basis technieken
woensdag 21-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 21-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
woensdag 21-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
2
Instructeur
Kelly

Strength & Stretch
woensdag 21-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 21-10-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Marjolein

Proefles
woensdag 21-10-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
0
Instructeur
Nastia

Proefles
woensdag 21-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 21-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 22-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 22-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 22-10-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 22-10-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Pole Choreo
donderdag 22-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 22-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
donderdag 22-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Proefles
donderdag 22-10-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 22-10-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 22-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 22-10-2020
bijna vol!    20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Martyna

Twerk Workout
donderdag 22-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
vrijdag 23-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 23-10-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 23-10-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 23-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 23-10-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 23-10-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 25-10-2020
bijna vol!    11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
3
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 25-10-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 25-10-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 25-10-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 25-10-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
zondag 25-10-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 25-10-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Power & Pole
maandag 26-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles
maandag 26-10-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marieke

Paaldansles
maandag 26-10-2020
bijna vol!    17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 26-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Aerial Hoop
maandag 26-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 26-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 26-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
1
Instructeur
Martyna

Pole condition
maandag 26-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 26-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Spinning Pole
maandag 26-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 26-10-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 26-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 26-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 27-10-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 27-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 27-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 27-10-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 27-10-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 27-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 27-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 27-10-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Spinning Pole
dinsdag 27-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 27-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 27-10-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 28-10-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 28-10-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 28-10-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Aerial Hoop
woensdag 28-10-2020
bijna vol!    19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
1
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 28-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Nastia

Basis technieken
woensdag 28-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Twerk Workout
woensdag 28-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
woensdag 28-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 28-10-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
donderdag 29-10-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 29-10-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 29-10-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 29-10-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Maritta

Paaldansles
donderdag 29-10-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 29-10-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 29-10-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Pole Choreo
donderdag 29-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 29-10-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Proefles
donderdag 29-10-2020
bijna vol!    20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Maritta

Twerk Workout
donderdag 29-10-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
donderdag 29-10-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 29-10-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Martyna

Proefles
donderdag 29-10-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 30-10-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 30-10-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 30-10-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 30-10-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 30-10-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 30-10-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 01-11-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 01-11-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 01-11-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 01-11-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 01-11-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
zondag 01-11-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 01-11-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Aerial Hoop
maandag 02-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 02-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 02-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 02-11-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 02-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 02-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 02-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 02-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Pole condition
maandag 02-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 02-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 02-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 02-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 02-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Basis technieken
dinsdag 03-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 03-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 03-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 03-11-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 03-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 03-11-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 03-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 03-11-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 03-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 03-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 03-11-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 04-11-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 04-11-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 04-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 04-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 04-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 04-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Basis technieken
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Hoop
woensdag 04-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 04-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
woensdag 04-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles
woensdag 04-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 05-11-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 05-11-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Pole Choreo
donderdag 05-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 05-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Deep Stretch
donderdag 05-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 05-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 05-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Twerk Workout
donderdag 05-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
vrijdag 06-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 06-11-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 06-11-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 06-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 06-11-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 06-11-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 08-11-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur

Basis technieken
zondag 08-11-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Proefles
zondag 08-11-2020
14:15 / 15:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Basis technieken
zondag 08-11-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Proefles
maandag 09-11-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marieke

Paaldansles
maandag 09-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 09-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 09-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 09-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 09-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Deep Stretch
maandag 09-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Basis technieken
maandag 09-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole condition
maandag 09-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Spinning Pole
maandag 09-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 09-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 09-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 09-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 10-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 10-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Aerial Hoop
dinsdag 10-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 10-11-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 10-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 10-11-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 10-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 10-11-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Spinning Pole
dinsdag 10-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 10-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 10-11-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 11-11-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 11-11-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 11-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Basis technieken
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Aerial Hoop
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Strength & Stretch
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 11-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 11-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
donderdag 12-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 12-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 12-11-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 12-11-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Paaldansles
donderdag 12-11-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Pole Choreo
donderdag 12-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 12-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Pole Choreo
donderdag 12-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Deep Stretch
donderdag 12-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Proefles
donderdag 12-11-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Twerk Workout
donderdag 12-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Aerial Yoga
donderdag 12-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 12-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 12-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 13-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 13-11-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 13-11-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 13-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 13-11-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 13-11-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 15-11-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 15-11-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 15-11-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 15-11-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 15-11-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 15-11-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 15-11-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Aerial Hoop
maandag 16-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 16-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 16-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 16-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 16-11-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
maandag 16-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 16-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 16-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 16-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Spinning Pole
maandag 16-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 16-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 16-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
maandag 16-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
dinsdag 17-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 17-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 17-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 17-11-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 17-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Twerk Workout
dinsdag 17-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 17-11-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Strength & Stretch
dinsdag 17-11-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 17-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 17-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 17-11-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 18-11-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 18-11-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 18-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 18-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 18-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 18-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Aerial Hoop
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Strength & Stretch
woensdag 18-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles
woensdag 18-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Proefles
woensdag 18-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 18-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 19-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 19-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 19-11-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 19-11-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 19-11-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 19-11-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Deep Stretch
donderdag 19-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 19-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Deep Stretch
donderdag 19-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Paaldansles
donderdag 19-11-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
donderdag 19-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Yoga
donderdag 19-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Twerk Workout
donderdag 19-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
vrijdag 20-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 20-11-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 20-11-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 20-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 20-11-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 20-11-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 22-11-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 22-11-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 22-11-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 22-11-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 22-11-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 22-11-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 22-11-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 23-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Aerial Hoop
maandag 23-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
maandag 23-11-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marieke

Power & Pole
maandag 23-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 23-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 23-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
maandag 23-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 23-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Pole condition
maandag 23-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 23-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 23-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 23-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
maandag 23-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
dinsdag 24-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 24-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Aerial Hoop
dinsdag 24-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 24-11-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 24-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 24-11-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 24-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 24-11-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Spinning Pole
dinsdag 24-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 24-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 24-11-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 25-11-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 25-11-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 25-11-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Basis technieken
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Twerk Workout
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Aerial Hoop
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 25-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 26-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 26-11-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 26-11-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 26-11-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Paaldansles
donderdag 26-11-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 26-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ollii

Deep Stretch
donderdag 26-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 26-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Pole Choreo
donderdag 26-11-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 26-11-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Aerial Yoga
donderdag 26-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Twerk Workout
donderdag 26-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
donderdag 26-11-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
donderdag 26-11-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 27-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 27-11-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 27-11-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 27-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 27-11-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 27-11-2020
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 29-11-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 29-11-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 29-11-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 29-11-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 29-11-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 29-11-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 29-11-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 30-11-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 30-11-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Power & Pole
maandag 30-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 30-11-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 30-11-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Proefles
maandag 30-11-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 30-11-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 30-11-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 30-11-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 30-11-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Spinning Pole
maandag 30-11-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 30-11-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 30-11-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 01-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 01-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Aerial Hoop
dinsdag 01-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 01-12-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 01-12-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 01-12-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 01-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Twerk Workout
dinsdag 01-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 01-12-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 01-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Spinning Pole
dinsdag 01-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Basis technieken
dinsdag 01-12-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 02-12-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 02-12-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 02-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 02-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 02-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 02-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 02-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 02-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Basis technieken
woensdag 02-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 02-12-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Aerial Hoop
woensdag 02-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Proefles
woensdag 02-12-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles
woensdag 02-12-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 02-12-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 03-12-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 03-12-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Deep Stretch
donderdag 03-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 03-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Aerial Yoga
donderdag 03-12-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Twerk Workout
donderdag 03-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Paaldansles
donderdag 03-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
vrijdag 04-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 04-12-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 04-12-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 04-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 04-12-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 04-12-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Proefles
zondag 06-12-2020
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
zondag 06-12-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 06-12-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 06-12-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 06-12-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 06-12-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
zondag 06-12-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 06-12-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 07-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 07-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
maandag 07-12-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marieke

Power & Pole
maandag 07-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Aerial Hoop
maandag 07-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 07-12-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 07-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 07-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 07-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Deep Stretch
maandag 07-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
maandag 07-12-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
maandag 07-12-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 07-12-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
dinsdag 08-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 08-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Aerial Hoop
dinsdag 08-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 08-12-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 08-12-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Twerk Workout
dinsdag 08-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
dinsdag 08-12-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Strength & Stretch
dinsdag 08-12-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Spinning Pole
dinsdag 08-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 08-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 08-12-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 09-12-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 09-12-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 09-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Strength & Stretch
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Twerk Workout
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Aerial Hoop
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Strength & Stretch
woensdag 09-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 09-12-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
donderdag 10-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 10-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 10-12-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 10-12-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Paaldansles
donderdag 10-12-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 10-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 10-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Pole Choreo
donderdag 10-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 10-12-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maritta

Aerial Yoga
donderdag 10-12-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 10-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Twerk Workout
donderdag 10-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Proefles
donderdag 10-12-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
vrijdag 11-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 11-12-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 11-12-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 11-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 11-12-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 11-12-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 13-12-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 13-12-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paalgym (tot 14 jaar)
zondag 13-12-2020
12:30 / 13:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
zondag 13-12-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 13-12-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 13-12-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 13-12-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
maandag 14-12-2020
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Aerial Hoop
maandag 14-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
maandag 14-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 14-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Power & Pole
maandag 14-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
maandag 14-12-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Pole condition
maandag 14-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 14-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Deep Stretch
maandag 14-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 14-12-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rianne

Paaldansles
maandag 14-12-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 14-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Spinning Pole
maandag 14-12-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Basis technieken
dinsdag 15-12-2020
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 15-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Aerial Hoop
dinsdag 15-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
dinsdag 15-12-2020
18:30 / 20:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Paaldansles
dinsdag 15-12-2020
19:00 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 15-12-2020
19:15 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Twerk Workout
dinsdag 15-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Strength & Stretch
dinsdag 15-12-2020
20:00 / 21:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eline

Spinning Pole
dinsdag 15-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Louise

Paaldansles
dinsdag 15-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
dinsdag 15-12-2020
20:45 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 16-12-2020
16:30 / 17:30    Amsterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Dineke

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 16-12-2020
16:30 / 17:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Marit

Paaldansles
woensdag 16-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
woensdag 16-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Paaldansles
woensdag 16-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Strength & Stretch
woensdag 16-12-2020
18:00 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Twerk Workout
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Dineke

Strength & Stretch
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Strength & Stretch
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paaldansles
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Marjolein

Aerial Hoop
woensdag 16-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 16-12-2020
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
woensdag 16-12-2020
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles
woensdag 16-12-2020
20:30 / 22:00    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Maaike

Paaldansles
donderdag 17-12-2020
17:45 / 19:15    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 17-12-2020
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Paalgym (tot 14 jaar)
donderdag 17-12-2020
18:00 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
0
Instructeur
Marieke

Paaldansles
donderdag 17-12-2020
18:30 / 20:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles
donderdag 17-12-2020
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Deep Stretch
donderdag 17-12-2020
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Pole Choreo
donderdag 17-12-2020
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Rosalie

Proefles
donderdag 17-12-2020
19:15 / 20:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Paaldansles
donderdag 17-12-2020
20:00 / 21:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Twerk Workout
donderdag 17-12-2020
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jaimy

Aerial Yoga
donderdag 17-12-2020
20:30 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Martyna

Paaldansles
donderdag 17-12-2020
20:30 / 22:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kelly

Paaldansles
vrijdag 18-12-2020
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 18-12-2020
18:00 / 19:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Paaldansles
vrijdag 18-12-2020
18:30 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Strength & Stretch
vrijdag 18-12-2020
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Aerial Hoop
vrijdag 18-12-2020
19:30 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chantalle

Basis technieken
vrijdag 18-12-2020
20:00 / 21:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sirmean

Basis technieken
zondag 20-12-2020
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
zondag 20-12-2020
11:30 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 20-12-2020
13:00 / 14:30    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie

Basis technieken
zondag 20-12-2020
13:00 / 14:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
zondag 20-12-2020
13:45 / 15:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles
zondag 20-12-2020
14:15 / 15:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Basis technieken
zondag 20-12-2020
14:30 / 15:45    Amsterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Debbie