Alle lessen & workshops van 25-09-2023 tot 18-12-2023

  Toon 52 weken


Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 25-09-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 25-09-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Eslin

Aerial Hoop
maandag 25-09-2023
bijna vol!    17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
3
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 25-09-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 25-09-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Deep Stretch
maandag 25-09-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 25-09-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
4
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 25-09-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Proefles Paaldansen
maandag 25-09-2023
bijna vol!    20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
1
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 26-09-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 26-09-2023
bijna vol!    18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Kimberly

Basis technieken
dinsdag 26-09-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 26-09-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 26-09-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
dinsdag 26-09-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Pole Choreo
dinsdag 26-09-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Strength & Stretch
dinsdag 26-09-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 26-09-2023
bijna vol!    19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
2
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 26-09-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 26-09-2023
bijna vol!    20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
2
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 27-09-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 27-09-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 27-09-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
6
Instructeur
Kelly

Paaldansles
woensdag 27-09-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 27-09-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
woensdag 27-09-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
5
Instructeur
Kelly

Strength & Stretch
woensdag 27-09-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 27-09-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 28-09-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
6
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 28-09-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 28-09-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 28-09-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 28-09-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 28-09-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 28-09-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
0
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 28-09-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 29-09-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Annelinde

Paaldansles
vrijdag 29-09-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 29-09-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Annelinde

Paaldansles
vrijdag 29-09-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 29-09-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 29-09-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 29-09-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 01-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 01-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 01-10-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 01-10-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 01-10-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
5
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 01-10-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 01-10-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 01-10-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 02-10-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 02-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 02-10-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 02-10-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 02-10-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 02-10-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Spinning Pole
maandag 02-10-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 02-10-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 02-10-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
maandag 02-10-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 03-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 03-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 03-10-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
4
Instructeur
Sanne

Proefles Paaldansen
dinsdag 03-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
6
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 03-10-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 03-10-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
dinsdag 03-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Pole Choreo
dinsdag 03-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Twerk Workout
dinsdag 03-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Paaldansles
dinsdag 03-10-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 03-10-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 03-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 04-10-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 04-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 04-10-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 04-10-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 04-10-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
woensdag 04-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Strength & Stretch
woensdag 04-10-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 04-10-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 05-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 05-10-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 05-10-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 05-10-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 05-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 05-10-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 05-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 05-10-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 06-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 06-10-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 06-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
vrijdag 06-10-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 06-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
vrijdag 06-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Spinning Pole
vrijdag 06-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Paaldansles
zondag 08-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 08-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 08-10-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 08-10-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Basis technieken
zondag 08-10-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 08-10-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 08-10-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Proefles Paaldansen
zondag 08-10-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 09-10-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Aerial Hoop
maandag 09-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 09-10-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Paaldansles
maandag 09-10-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 09-10-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 09-10-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Spinning Pole
maandag 09-10-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 09-10-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 09-10-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles Paaldansen
maandag 09-10-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
6
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 10-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 10-10-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
dinsdag 10-10-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 10-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 10-10-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Pole Choreo
dinsdag 10-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Twerk Workout
dinsdag 10-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Strength & Stretch
dinsdag 10-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 10-10-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
5
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 10-10-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 10-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 11-10-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 11-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 11-10-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 11-10-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Pole Choreo
woensdag 11-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 11-10-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Strength & Stretch
woensdag 11-10-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 11-10-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 12-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 12-10-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 12-10-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 12-10-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 12-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 12-10-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Spinning Pole
donderdag 12-10-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles Paaldansen
donderdag 12-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
vrijdag 13-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 13-10-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 13-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 13-10-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 13-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
vrijdag 13-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
vrijdag 13-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 15-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 15-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 15-10-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 15-10-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
5
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 15-10-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 15-10-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 15-10-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 15-10-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 16-10-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Paaldansles
maandag 16-10-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 16-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 16-10-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 16-10-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Deep Stretch
maandag 16-10-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Spinning Pole
maandag 16-10-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 16-10-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 16-10-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
maandag 16-10-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 17-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 17-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 17-10-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
dinsdag 17-10-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 17-10-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
dinsdag 17-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Twerk Workout
dinsdag 17-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Pole Choreo
dinsdag 17-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Paaldansles
dinsdag 17-10-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 17-10-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 17-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 18-10-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 18-10-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 18-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 18-10-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Spinning Pole
woensdag 18-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 18-10-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Strength & Stretch
woensdag 18-10-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 18-10-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 19-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 19-10-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 19-10-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 19-10-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 19-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 19-10-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 19-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 19-10-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 20-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 20-10-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 20-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 20-10-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 20-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 20-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
vrijdag 20-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 22-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 22-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 22-10-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 22-10-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Hoa

Basis technieken
zondag 22-10-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 22-10-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 22-10-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Hoa

Proefles Paaldansen
zondag 22-10-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 23-10-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Aerial Hoop
maandag 23-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 23-10-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Paaldansles
maandag 23-10-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 23-10-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Spinning Pole
maandag 23-10-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 23-10-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 23-10-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 23-10-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Proefles Paaldansen
maandag 23-10-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 24-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 24-10-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 24-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 24-10-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
dinsdag 24-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Basis technieken
dinsdag 24-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Pole Choreo
dinsdag 24-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Strength & Stretch
dinsdag 24-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 24-10-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 24-10-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 24-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 25-10-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 25-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 25-10-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 25-10-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 25-10-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
woensdag 25-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Strength & Stretch
woensdag 25-10-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 25-10-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Basis technieken
donderdag 26-10-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 26-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 26-10-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 26-10-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 26-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 26-10-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Spinning Pole
donderdag 26-10-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles Paaldansen
donderdag 26-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
vrijdag 27-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 27-10-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 27-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 27-10-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 27-10-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 27-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 27-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 29-10-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 29-10-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 29-10-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 29-10-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 29-10-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 29-10-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 29-10-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 29-10-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 30-10-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Paaldansles
maandag 30-10-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Aerial Hoop
maandag 30-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 30-10-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Basis technieken
maandag 30-10-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 30-10-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Spinning Pole
maandag 30-10-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 30-10-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 30-10-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
VerĂ³nica

Paaldansles
maandag 30-10-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 31-10-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 31-10-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 31-10-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 31-10-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Pole Choreo
dinsdag 31-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Strength & Stretch
dinsdag 31-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Twerk Workout
dinsdag 31-10-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Basis technieken
dinsdag 31-10-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 31-10-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 31-10-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 31-10-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 01-11-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 01-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 01-11-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 01-11-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 01-11-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
woensdag 01-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Strength & Stretch
woensdag 01-11-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 01-11-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Basis technieken
donderdag 02-11-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 02-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 02-11-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 02-11-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 02-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 02-11-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Spinning Pole
donderdag 02-11-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles Paaldansen
donderdag 02-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
vrijdag 03-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 03-11-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 03-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 03-11-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 03-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 03-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Spinning Pole
vrijdag 03-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 05-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 05-11-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 05-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 05-11-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 05-11-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 05-11-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 05-11-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 05-11-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 06-11-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Paaldansles
maandag 06-11-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 06-11-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Aerial Hoop
maandag 06-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
maandag 06-11-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 06-11-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Spinning Pole
maandag 06-11-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 06-11-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 06-11-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
VerĂ³nica

Proefles Paaldansen
maandag 06-11-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 07-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 07-11-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 07-11-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Proefles Paaldansen
dinsdag 07-11-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 07-11-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 07-11-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
dinsdag 07-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Pole Choreo
dinsdag 07-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Twerk Workout
dinsdag 07-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Paaldansles
dinsdag 07-11-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 07-11-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 07-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 08-11-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 08-11-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 08-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 08-11-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 08-11-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
woensdag 08-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Strength & Stretch
woensdag 08-11-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 08-11-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Basis technieken
donderdag 09-11-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 09-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 09-11-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 09-11-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 09-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 09-11-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 09-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 09-11-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 10-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 10-11-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 10-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 10-11-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 10-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 10-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Spinning Pole
vrijdag 10-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 12-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 12-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 12-11-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 12-11-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 12-11-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 12-11-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 12-11-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 12-11-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 13-11-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 13-11-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 13-11-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Basis technieken
maandag 13-11-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Spinning Pole
maandag 13-11-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 13-11-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 13-11-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 13-11-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
maandag 13-11-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 14-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
dinsdag 14-11-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 14-11-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
dinsdag 14-11-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 14-11-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
dinsdag 14-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Twerk Workout
dinsdag 14-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Pole Choreo
dinsdag 14-11-2023
19:15 / 20:30    Roosendaal

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Paaldansles
dinsdag 14-11-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 14-11-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 14-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 15-11-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 15-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 15-11-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 15-11-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 15-11-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
woensdag 15-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Strength & Stretch
woensdag 15-11-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 15-11-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 16-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 16-11-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 16-11-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 16-11-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 16-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 16-11-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 16-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 16-11-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 17-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 17-11-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 17-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 17-11-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 17-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 17-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 17-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 19-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 19-11-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 19-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 19-11-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 19-11-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 19-11-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 19-11-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 19-11-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 20-11-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 20-11-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 20-11-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 20-11-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Spinning Pole
maandag 20-11-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 20-11-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 20-11-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 20-11-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Proefles Paaldansen
maandag 20-11-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 21-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 21-11-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 21-11-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 21-11-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 21-11-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Pole Choreo
dinsdag 21-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Strength & Stretch
dinsdag 21-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Twerk Workout
dinsdag 21-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Paaldansles
dinsdag 21-11-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 21-11-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 21-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 22-11-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 22-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 22-11-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 22-11-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Pole Choreo
woensdag 22-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 22-11-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Strength & Stretch
woensdag 22-11-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 22-11-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 23-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 23-11-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 23-11-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 23-11-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 23-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 23-11-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Spinning Pole
donderdag 23-11-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles Paaldansen
donderdag 23-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
vrijdag 24-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 24-11-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 24-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 24-11-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 24-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 24-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 24-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 26-11-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 26-11-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 26-11-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 26-11-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 26-11-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 26-11-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 26-11-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 26-11-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Deep Stretch
maandag 27-11-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 27-11-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Paaldansles
maandag 27-11-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
maandag 27-11-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Spinning Pole
maandag 27-11-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 27-11-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 27-11-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 27-11-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Jane

Paaldansles
maandag 27-11-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 28-11-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 28-11-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 28-11-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 28-11-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 28-11-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
dinsdag 28-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Pole Choreo
dinsdag 28-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Strength & Stretch
dinsdag 28-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 28-11-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 28-11-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 28-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 29-11-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 29-11-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Paaldansles
woensdag 29-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 29-11-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 29-11-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
woensdag 29-11-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sabrina

Strength & Stretch
woensdag 29-11-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 29-11-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Basis technieken
donderdag 30-11-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 30-11-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 30-11-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 30-11-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 30-11-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 30-11-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Spinning Pole
donderdag 30-11-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Proefles Paaldansen
donderdag 30-11-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
vrijdag 01-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 01-12-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 01-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 01-12-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 01-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 01-12-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 01-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 03-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 03-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 03-12-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 03-12-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 03-12-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 03-12-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 03-12-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 03-12-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 04-12-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 04-12-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Deep Stretch
maandag 04-12-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Basis technieken
maandag 04-12-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Spinning Pole
maandag 04-12-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 04-12-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 04-12-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 04-12-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Proefles Paaldansen
maandag 04-12-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 05-12-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Proefles Paaldansen
dinsdag 05-12-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 05-12-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 05-12-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Basis technieken
dinsdag 05-12-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 05-12-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Strength & Stretch
dinsdag 05-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Twerk Workout
dinsdag 05-12-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Pole Choreo
dinsdag 05-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Paaldansles
dinsdag 05-12-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 05-12-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 05-12-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 06-12-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 06-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 06-12-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 06-12-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Paaldansles
woensdag 06-12-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Pole Choreo
woensdag 06-12-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Strength & Stretch
woensdag 06-12-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 06-12-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Basis technieken
donderdag 07-12-2023
17:45 / 19:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 07-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 07-12-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 07-12-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Basis technieken
donderdag 07-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 07-12-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 07-12-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 07-12-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 08-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 08-12-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 08-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 08-12-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Paaldansles
vrijdag 08-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Aerial Hoop
vrijdag 08-12-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Spinning Pole
vrijdag 08-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 10-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 10-12-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 10-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 10-12-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 10-12-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 10-12-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 10-12-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 10-12-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
maandag 11-12-2023
17:45 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Deep Stretch
maandag 11-12-2023
17:45 / 19:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Paalgym (tot 14 jaar)
maandag 11-12-2023
17:45 / 18:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Seran

Basis technieken
maandag 11-12-2023
18:45 / 20:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Spinning Pole
maandag 11-12-2023
19:00 / 20:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eslin

Deep Stretch
maandag 11-12-2023
19:00 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kim

Basis technieken
maandag 11-12-2023
19:15 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Paaldansles
maandag 11-12-2023
20:00 / 21:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nathalie

Paaldansles
maandag 11-12-2023
20:30 / 22:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Hammock
dinsdag 12-12-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
dinsdag 12-12-2023
18:00 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
dinsdag 12-12-2023
18:00 / 19:30    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Basis technieken
dinsdag 12-12-2023
18:00 / 19:15    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 12-12-2023
19:00 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Twerk Workout
dinsdag 12-12-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Desi

Strength & Stretch
dinsdag 12-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Pole Choreo
dinsdag 12-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kimberly

Paaldansles
dinsdag 12-12-2023
19:30 / 21:00    Den Bosch

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Laura

Paaldansles
dinsdag 12-12-2023
19:30 / 21:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
dinsdag 12-12-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paalgym (tot 14 jaar)
woensdag 13-12-2023
16:45 / 17:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 13-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
woensdag 13-12-2023
17:45 / 19:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 13-12-2023
18:00 / 19:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Spinning Pole
woensdag 13-12-2023
19:15 / 20:30    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kristina

Paaldansles
woensdag 13-12-2023
19:15 / 20:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Strength & Stretch
woensdag 13-12-2023
19:30 / 20:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Elisa

Twerk Workout
woensdag 13-12-2023
20:30 / 21:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Chanty

Paaldansles
donderdag 14-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Basis technieken
donderdag 14-12-2023
17:45 / 19:00    Tilburg

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Paaldansles
donderdag 14-12-2023
18:45 / 20:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 14-12-2023
19:00 / 20:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Judith

Basis technieken
donderdag 14-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Paaldansles
donderdag 14-12-2023
20:15 / 21:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eva

Proefles Paaldansen
donderdag 14-12-2023
20:30 / 22:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kinga

Spinning Pole
donderdag 14-12-2023
20:30 / 21:45    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Nastia

Paaldansles
vrijdag 15-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 15-12-2023
09:30 / 11:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Deep Stretch
vrijdag 15-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Sanne

Paaldansles
vrijdag 15-12-2023
11:00 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Mandy

Aerial Hoop
vrijdag 15-12-2023
17:45 / 19:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Ilaria

Paaldansles
vrijdag 15-12-2023
17:45 / 19:15    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Spinning Pole
vrijdag 15-12-2023
19:15 / 20:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 17-12-2023
09:00 / 10:30    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Intermediate/gevorderde technieken
zondag 17-12-2023
10:30 / 11:45    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Paaldansles
zondag 17-12-2023
10:30 / 12:00    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Basis technieken
zondag 17-12-2023
11:15 / 12:30    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Basis technieken
zondag 17-12-2023
11:45 / 13:00    Rotterdam

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Monique

Basis technieken
zondag 17-12-2023
12:00 / 13:15    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika

Paaldansles
zondag 17-12-2023
12:30 / 14:00    Utrecht

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Eveline

Proefles Paaldansen
zondag 17-12-2023
13:15 / 14:45    Den Haag

Beschikbaar
voldoende
Instructeur
Kunika